Analisti si rapoarte de analiza

Compania

Numele si prenumele

Functia

Adresa e-mail

Rapoarte de analiză

ERSTE ASSET MANAGEMENT SA

Loredana Lungu

Fund Manager -Investment Management Department

loredana.lungu@erste-am.ro

 

RAIFFEISEN ASSET MANAGEMENT

Adrian Mareș

Portofolio Manager

adrian.mares@raiffeisen.ro

 

BCR

Caius Rapanu

Analist senior

caiusroa.rapanu@bcr.ro

 

BRD

Laura Simion

Research team coordinator

laura.simion@brd.ro

 

WOOD & CO

Stefan Lungu

Equity analyst

stefan.lungu@wood.com

 

AVARON CAPITAL

Reino Pent

Senior analyst

reino.pent@avaron.com

 

BT CAPITAL PARTNERS

Irina Railean

Senior financial analyst

irina.railean@btcapitalpartners.ro

 

BRK FINANCIAL GROUP

Flavius Pop

Analist financiar

flavius.pop@brk.ro

 

BANCA TRANSILVANIA

Irina Cristina Cretu

Analist

Irina.cretu@btrl.ro

 

SIF BANAT CRISANA

Gabor Horvath

Analist investiții

gabor.horvath@sif1.ro

 

CONCORDE SECURITIES LTD.

Bukta Gabor

Analyst

g.bukta@con.hu

 

IPOPEMA SECURITIES

Lucian Albulescu

Equity analist

lucian.albulescu@ipopema.pl

 

PRIME TRANSACTION

Alexandru Vaduva

Broker

alexandru.vaduva@primet.ro

 

BAYARD ASSET MANAGEMENT

Elyse Choo

Operations

elyse@bayardasset.com

 

DANSKE BANK

Iuliana Ciopraga

Consultant

Iuliana.ciopraga@gmail.com

 

SWISS CAPITAL

Cosmin Ivana

Equity analyst

cosmina.ivana@swisscapital.ro

 

RAIFFEISEN BANK

Andreea Cristina Ciubotaru

Equity analyst

andreea-cristina.ciubotaru@raiffeisen.ro