Analisti si rapoarte de analiza

COMPANIA

NUME SI PRENUME

FUNCTIA

Adresa de e-mail

Rapoarte de analiza
SC Bancpost SA Cristian G Iacob Research Analyst

Cristiangheorghe.iacob@bancpost.ro

 
SSIF Broker Adela Hagiu Analyst Institutional Client Division

adela.hagiu@ssifbroker.ro

 
Erste Asset Management SA Loredana Lungu Fund Manager -Investment Management Department

Loredana.Lungu@erste-am.ro

 
Raiffeisen Capital& Investment Iuliana Mocanu Head of Research

Iuliana-Simona.MOCANU@raiffeisen.ro

 
BCR Raluca Ungureanu Analist - Echipa Cercetare Piata de Capital

Raluca.Ungureanu@bcr.ro

 
Wood&Company Lucian Albulescu Equity Research Analyst lucian.albulescu@wood.cz  
BRD Laura Simion Equity Analyst

laura.simion@brd.ro

 
ALPHA BANK Romania Raluca Georgiana Negoescu Financial Analyst

rnegoescu@alphabank.ro

 
SAI KD INVESTMENTS ROMANIA SA Cristian Mortoiu Asst. Portofolio Manager&Financial Analyst

cristian.mortoiu@kd-group.ro

 
NBG Securities Vlad Pintilie Equity Research Analyst

vpintilie@nbgsecurities.ro

 
Prime Transaction SA Maxim Moldovan Analist financiar

Maxim.moldovan@primet.ro

 
Swiss Capital S.A. Daniela Mandru Senior Equity Analyst daniela.mandru@swisscapital.ro  
DANSKE CAPITAL Elena Marinova Investment Analyst elena.p.marinova@gmail.com  
IEBA TRUST SA Roxana Dascalu Equity Analyst – Research Department roxana.dascalu@iebatrust.ro  
BT SECURITIES Diana-Elena Radu Financial Analyst diana.radu@btsecurities.ro  
SIF Moldova SA Bacau Marin Maria Analist investitii mmarin@sifm.ro  
BRD Carmen Lipara Head of Financial Markets Reasearch carmen.lipara@brd.ro  
Allianz Tiriac Pensii Private Alina Nacu Portofolio Manager Alina.Nacu@allianztiriac.ro  
ING Investment Management Cristian Popa Investment manager cristian.popa@ing.ro  
ING Pensii Vlad Deliu   Vlad.Deliu@ing.ro  
BCR Pensii Cristian Constantin Mortoiu Portfolio Manager CristianConstantin.Mortoiu@bcr.ro  
SAI KD Investments Cosmin Mizof Manager portofoliu cosmin.mizof@kd-group.ro  
SSIF Intercapital Invest SA Andreea Gheorghe Senior Equity Analyst andreea.gheorghe@intercapital.ro